من برگشتم

من برگشتمممممممممممممممممممممممبغل

سنجددددد

ورود پیروزمندانه خودمان را بعد از شانزده روز به عرصه منزل گرامی میداریم.

حالم خیلی خوبه ، روزهای فوق العاده ای بود ، اندازه یه مثنوی حرف برای گفتن دارم که حتما به زودی مینویسم فقط توروخدا قلبم کف پاتون همه پستا رو بخونید .

اولین و مهم ترین مطلب اینکه حس خیلی خوبی دارم ، این روزها خودم رو تو آغوش خدای مهربانم احساس میکنم و این بهترین هدیه ماه خداست .

خدای مهربانم ناگهان و بی بهانه سفری رو برام رقم زد که فکرش رو هم نمیکردم. راه رفتن در فضای پر از نور، قدم زدن و استشمام بوی بهاری دلها، حس های خوب و بی اندازه زیبا و غیر قابل وصف روزهای گذشته همه و همه فقط و فقط لطف مهربان خدای دوست داشتنی من بود که این بنده سراپا گناه و تقصیر رو در آغوش پر از مهرش گرفت.

برای هر بار نوشتن تمام وجودم سرشار از عشق و شور و هیجان میشه، چه چیزی زیبا تر از این ؟ وقتی خودت خوب میدونی که لایق این همه لطف نیستی و مهربان خدایی داری که بی اندازه و بی حساب میبخشه .

خدای مهربان من حتی زمانی که مثل همیشه آخر سفر به جای شکر نعمت هاش از رفتن شکایت میکردم مهربانانه دستم رو گرفت .

حالا فقط همین رو میدونم و میگم شکرلله شکرلله شکرلله 

مینویسم کامل و واضح به زودی 

 

/ 5 نظر / 9 بازدید
حاج حسین

ای خواننده عزیز این وبلاگ در رابطه با آداب و سلوک قرآنی است از زبان معلم فرهیخته و استاد گرامی آقای کریم محمود حقیقی. حال اگر عزم جزم کرده ای که به سوی خدا بیایی و از گناهان خسته شده ای با ما باش تا تو را در این سفر یاری کنیم و اگر هنوز به آن هم فکر نکرده ای چندی را با ما باش تا تو را چند نکته و چند مطلب بگوییم شاید تو هم رو به خدا کنی که راهی بهتر از راه او صراط او نیست و نخواهد بود .

ه

اوووو این همه رو چه جوری میخوای بنویسی؟ نمیخواد بیا برا ما بگو کافیه دیگه. راستی سلام. خوشحالم که خوشحالی[گل]

پرنیان

خوش برگشتی! دلمون واست تنگ شده بود! قدر این لحظات رو هر چقدر هم که بدونی بازم کمه! خدایا شکرت [قلب]

حمید کاتالان

سلام میگم بهتون هیما خانم از کار های خدا در حیرتم.امروز ظهر داشتم نظرات رو می خوندم گفتم خدایا چرا خبری از هیما خانم نیست[سوال] تازه می خواشتم تو یه پست از بچه های بلاگ بپرسم که دیگه تشریف آوردین و برگشتین[لبخند] من منتظر نوشتن کامل و واضحتون هستم!! حال و هوای اوبت خیلی خوبه

RaHa

سلاااااااام هیما جون!!! خوبه که برگشتی! دلم واست خیلی تنگ شده بود!!! زود بنویس![چشمک]