دله دیگه

دله دیگه ، گاهی زود زود تنگ میشه ، گاهی دیر دیر، گاهی هم خسته میشه و خلاصه که اصلا دله دیگه دوست داره این طوری باشه،

ساعت الان یک و چهل دقیقه شبه ، بعد از یکی دو هفته دلم هوای وبو کرد و یهو یه کامنت ، یه دلتنگی که دل منو هوایی کرد ممنون از پرنیان گلم.

روزگار این مدت خیلی بر من سخت گرفته ف البته سخت عین معلمای مدرسه که بعد وقتی از این مقطع گذشتی تا سال ها از بیان لحظه هاش لذت ببری و به اشتباهاتت هم فقط یه لبخند ساده بزنی چون هر کدوم شدند چراغی برای راهنمایی بهتر تو.

انقدر حرف برای گفتن دارم که دیگه به نگفتن عادت کردم،

اما روزگارم رو دوست دارم دیگه تو غیر از جمع دانشجویی کوچولو و نقلی خودمون احساس غریبگی میکنم حتی تو جمع خانواده ، فضای دانشجویی که از آیندش بی اندازه نگرانم ، اما بازم دوستش دارم.

خستم ، تا همین الان مشغول شستن چادر بودم، از فردا رسما فرجه ها شروع میشه و فک زدن های منم همین طور، کاش برام دعا کنید اگه به این دلبرگ های نسبتا متروک سری زدید.

دوستام و دوستی هام رو بی اندازه دوست دارم، برای همه شمایی که پیشم بودید و هستید دلتنگم ، اما ببخشید که این روزها دغدغه هام زیادن.

هیچ وقت به شغل مثل همه آدما نگاه نکردم، شغلم عین خودم گیج میزنه اما این روزها حس میکنم افق درست زندگیمو پیدا کردم پس میخوام با چنگ و دندون حفظش کنم.

یه موقعیت خیلی ساده و حتی کمی بچه گانه داره تمام آینده تشکلمون رو در ابهام فرو میبره و من نمیخوام این کلاس تمام عیار این روزهام که هزار و یه درس ازش یاد گرفتم رو از دست بدم.

شاید مفصل نوشتم ، شاید! اگر کارها بگذارند.

اما اما روزهام دیگه بی هدف نیستند ، آینده فقط برای یه تصویر خیالی نیست ، میفهمم و میبینم فکر هایی که برای خودم داشتم و همیشه بابتش بها دادم ، تمسخر شدم وحتی سکوت کردم توی این تشکل خیلی بهتر و بزرگتر موج میزنه .

پس همه جوره پاش وایمیسم. 

 

/ 4 نظر / 9 بازدید
هاجردوست

سلام برگلاب خانوم گل گلی. احوالت خانووم؟ دلم برات تنگ شده . خوشحالم که فعالیتت همانجور که میخوای داره پیش میره و فعالی آفرین دوست گلم.[قلب]

آیدین

آیدین هستم. آیدین همتی. نویسنده یا بهتره بگم سردبیر وبلاگ کمی‌تا‌قسمتی‌طنز! بنده حدود ۳ ساله این وبلاگو می‌نویسم و از همون اوایل یه شخصی به اسم هیما خانوم توش دیدگاه می‌ذاشت! مشکل اینجاست که ما بیش از حد درگیر دیدگاه‌هاش شدیم و به نوشته‌های طولانی و قشنگش عادت کردیم. اما ... اما حالا بیشتر از اینکه نگران دلِ تنگِ خودمون باشیم، دوست داریم تو کارت موفق باشی. امیدوارم یه روزی به هدفت برسی. دعا کن ما هم یه روزی به آرزومون برسیم. روزی که هیما بیاد و هف، هش، ده خط دیدگاه بذاره واسمون! الهی قربونت برم تنهایی. آیدین

پرنیان

آخیش بالاخره توسنتم این پست رو ببینم. عزیزم[گل][قلب] تو راه رسیدن به آینده موفق باشی

رهاراد

انان كه با افكاري پاك و فطرتي زيبا در قلب ديگران جاي دارند را هرگز هراسي از فراموشي نيست چرا كه جاودانند